Ndalohet në Vjenë vëllai i kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj

Pas ndalimit që iu bë kohë më parë kryeministrit Ramush Haradinaj, në Francë, një fat të tillë sot e ka përjetuar edhe vëllai i tij, Dauti. Burimet e Indeksonline kanë thënë se deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, është ndaluar nga autoritetet austriake me fletarrest ndërkombëtar të lëshuar nga Serbia.  Ai është kapur nga policia në Vjenë ndërsa ende nuk dihet se si do të procedojnë. Ndalimi është bërë rreth orës 14 e 30./Indeksonline

LEXO DHE :   Miratohet në 19 dhjetor/ Rama: Shpifja në gjendjen e jashtëzakonshme, duhet të jetë super e dënueshme

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.