Ndalimi i Bardh Spahisë, mbështetës të PD-së protestë tek Drejtoria e Policisë

Pas ndalimit të ish-deputetit Bardh Spahia pak më parë nga policia e Tiranës, mbështetës të PD-së kanë filluar të mblidhen para Drejtorisë së Policisë së Tiranës.

Sipas informacioneve pritet që para Drejtorisë së Tiranës të mbahet një protestë duke kërkuar lirimin e Bardh Spahisë.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 11 dhjetor 2019

Spahia është shpallur në kërkim pasi ka qenë në krye të militantëve të PD-së mbrëmë kur iu vu flaka KZAZ-së NR. 3 mbrëmë në Shkodër./e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.