Ndahet nga jeta ikona e modës Karl Lagerfeld

Ikona e modës Karl Lagerfeld ndahet nga jeta në moshën 85 vjeç, referuar burimeve të Chanel.

Sipas burimeve të njëjta drejtori kreativ i Chanel ka qenë i sëmurë prej dy javësh dhe vdiq në një spital në Paris. Ai nuk mori pjesë në dy shfaqje mode në Paris dhe kompania u justifikua duke thënë se ai ndihej i lodhur/A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Parashikimi i Kryemadhit: Rama nuk shkon në zgjedhje, ja pse!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.