Nata e dytë në Këngën Magjike, ja çfarë ndodh në backstage

Kënga magjike është festivali i cili tashmë është bërë një traditë e bukur, që e duan të gjithë, këngëtarët, shqiptarët brenda dhe jashtë vendit.

Sot është nata e dytë e Këngës Magjike, në të cilën po performojnë jo vetëm kategoria New Artist, por edhe këngëtarët e tjerë që kanë marrë pjesë disa herë në Këngën Magjike.

 

View this post on Instagram

 

Xhoi pjese e New Artist 😉 @xhoi_official #kengamagjike2018

A post shared by Kënga Magjike (@kengamagjikeofficial) on

Flori me këngën e tij Plas, siç duket po merr vëmendjen e të gjithëve, është pëlqyer dhe komentuar shumë nga publiku, por në prapaskenat e festivalit, Mumajesi shfaqet duke kënduar një pjesë të këngës me këngëtaren Manjola Nallbani, njëkohësisht edhe njëra nga pjesëtaret e jurisë./A.C/dritare.net

 

View this post on Instagram

 

Ja se cfare ndodh ne backstage 😉 @iamflorimumajesi @manjolanallbani #kengamagjike2018

A post shared by Kënga Magjike (@kengamagjikeofficial) on

LEXO DHE :  Lulzim Basha nga Mati: Nuk ka kthim pas, do bëjmë realitet çfarë nisi në vitin 1990

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.