Muzikë tradicionale, natyrë, ushqim/ Rama: Veriu pushtohet nga turistët

 

Natyra e mrekullueshme e veriut nuk ka kaluar pa u vënë re as nga turistët. Me anë të një video, kryeministri Rama, ka njoftuar se jo vetëm plazhet e mrekullueshme të Shqipërisë, por edhe qytetet veriore, këtë sezon janë pushtuar nga të huajt. Muzika tradicionale, ushqimi bio, ajri i pastër, natyra favorizuese për të apasionuarit pas sporteve janë disa nga arsyet pse veriu po merr vëmendjen e  merituar. Ndiqni videon e postuar nga Rama./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Angela Merkel viziton për herë të parë pas 14 vjetësh kampin e Aushvicit: Krimet naziste, identiteti gjerman

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.