Muzikë tradicionale, natyrë, ushqim/ Rama: Veriu pushtohet nga turistët

 

Natyra e mrekullueshme e veriut nuk ka kaluar pa u vënë re as nga turistët. Me anë të një video, kryeministri Rama, ka njoftuar se jo vetëm plazhet e mrekullueshme të Shqipërisë, por edhe qytetet veriore, këtë sezon janë pushtuar nga të huajt. Muzika tradicionale, ushqimi bio, ajri i pastër, natyra favorizuese për të apasionuarit pas sporteve janë disa nga arsyet pse veriu po merr vëmendjen e  merituar. Ndiqni videon e postuar nga Rama./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Xhaçka: Shteti është në këmbë, të gjithë qytetarët do të ndihmohen

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.