Mozzik publikon foto me një femër në shtrat

Reperi i ri nga Kosova, Mozzik, ka vendosur që gjithë kësaj kohe të provokojë me fotografi të ndryshme në rrjete sociale. Fillimisht ai publikoi një fotografi duke prekur organet gjenitale dhe  shpjegoi në emisionin “Thumb” se këtë e bëri për të dhënë mesazhin se për të qenë burrë nuk duhet të kesh vetëm organ gjenital.

Ndërkohë, disa orë më parë ai ka shpërndarë një foto nga shtrati ku dallojnë edhe çizmet e gjata të një femre rreth qafës së tij. “S’ka rëndësi se çfarë thonë ata për mua, loqka e njeh Zikin”,  ka shkruar reperi.

Pra vajza në foto është e dashura? Kjo mbetet për t’u konfirmuar.Image

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.