Mozzik na tregon jetën e tij, në një foto

Reperi kosovar Gramoz Aliu, i njohur me emrin artistik Mozzik sëbashku me partneren e tij Loredana Zefi, janë bërë prindër kohët e fundit.

Loredana solli në jetë vajzën e tyre, të quajtur Hana.

Çifti postojnë vazhdimisht foto më vajzën e tyre disajavëshe, ndërkohë Mozzik ka postuar foton më të ëmbël ndonjëherë.

LEXO DHE :  Fifi: Zgjodha rrugën më të lehtë për t’u dobësuar

“Jeta jem në një foto” shkuan Mozzik mbi foto./E.B-dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.