Mozzik dhe Loredana do bëhen prindër, kjo foto i thotë të gjitha!

U përfol shpesh për një shtatzëni të mundshme mes çiftit të showbizit, Loredana Zefi dhe Mozzik, por ata asnjëherë nuk reaguan ndaj zërave.

Këtë herë, në postimi e saj të fundit në Instastory ka qenë vetë Loredana ajo që e ka konfirmuar shtatzëninë .

LEXO DHE :  Foto/ Vajza e Barack Obamës shkon në mbrëmjen e maturës dhe duket mahnitëse

Ajo ka publikuar një “boomerang”, ku në dorë ka një palë këpucë të vogla dhe barku i saj, i rrumbullakosur, dukej qartë./E.B-dritare.net

Image result for loredana zefi dhe mozzik

Image result for loredana zefi dhe mozzik

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.