Na ndiqni edhe në

Moti

Temperaturat sot deri në 40 gradë!

Temperaturat sot deri në 40 gradë!

Temperaturat e larta sot do të pushtojnë të gjithë vendin. Termometri sot do të shënojë deri në 40 gradë. Korriku parashikohet të jetë një muaj i nxehtë dhe me pak reshje ndryshe nga qershori që lamë pas./L.F-dritare.net