Na ndiqni edhe në

Moti

Ja si do të jetë moti sot!

Ja si do të jetë moti sot!

Vendi sot do të mbizotërohet nga kthjellimet dhe vranësirat kalimtare. Reshjet e lehta do të jenë prezente në zonat veriore. Temperaturat do të rriten në mëngjes, duke u luhatur në vlerat nga 6 deri në 26 gradë celsius. Era do të fryjë me shpejtësi 50 km/h, duke krijuar dallgëzim 5 ballë./L.F-dritare.net