Na ndiqni edhe në

Moti

Ja si do të jetë moti sot!

Ja si do të jetë moti sot!

Paraditja e sotme do të karakterizohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh. Gjatë pasdites, në zonat veriore priten reshje te lehta. Era do të fryjë me shpejtësi deri në 35 km/h në det duke krijuar dallgëzim 3 ballë. Temperaturat e ajrit do të luhaten në vlerat nga 16 deri në 37 gradë celsius./L.F-dritare.net