Na ndiqni edhe në

Moti

Ja si do të jetë moti sot!

Ja si do të jetë moti sot!

Ditën e sotme priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet në vend. Në verilindje dhe në vuglindje, reshjet do të jenë në formë dëbore. Era pritet të fryjë fort, kryesisht në bregdet dhe në terrenet e larta malore.

Temperaturat minimale dhe maksimale, do të luhasin në vlerat ditore nga 0 gradë celsius deri në 16 gradë celsius./E.B-dritare.net