Moti ka surpriza për të premten, si do të jenë temperaturat!

Për ditë me radhë na kanë shoqëruar temperaturat e ulëta, ngricat dhe dëbora. Ndërsa për të premten pritet që temperaturat të rriten lehtë, por që dëbora do të vazhdojë të bjerë.

IGJEUM njofton se: “Sot pasdite dhe nesër priten reshje mesatare, deri lokalisht intensive në disa qarqe. Ato do të jenë në formë dëbore në gjysmën Lindore të vendit dhe në terrenet malore. Në pjesën Perëndimore, ato do të jenë kryesisht në formë shiu (ose shi i përzier me dëborë).”/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Përgjimet e Bild/ Balla: Si inskenimet e Babales, u montuan në zyrën e PD


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.