Moti/Ja zonat ku do të ketë reshje sot!

Orët  e para të ditës do të jenë me kthjellime dhe vranësira. Gjatë mesditës do të ketë reshje shiu kryesisht në zonat jugore dhe juglindore. Sipas MetoAlb, temperaturat do të luhaten nga 6 gradë deri në maksimumin 23 gradë celsius. Era do të fryjë mesatare me shpejtësi 45  km/h duke krijuar dallgëzim 3-4 ballë./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Presidenti i Këshillit Europian vjen sot në Tiranë, takim me Ramën

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.