Moti, ja ku do të bjerë shi sot!

Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme mbeten në qendër dhe juglindje të vendit, duke sjellë dhe shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin vranësira në të gjithë vendin, ndërsa shirat e dendura do të jenë prezente në rajonin jugor. Nga “Meteoalb” mësohet se, temperaturat do të mbeten konstante në mëngjes, por do të rriten në mesditë, duke luhatur vlerat nga 6, deri 22 gradë celsius./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Kriza politike, Basha takohet me presidentin Meta

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.