Momentet më të mrekulleshme të Kate Middleton, në foto!

Në çdo takim zyrtar Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, ka pasur momente vërtet të ëmbla, por dhe qesharake.

Ajo tani kujdeset shumë të mos dalë jashtë protokollit, por më parë ajo e lëshonte veten, duke u sjellë ashtu siç e ndjente. Dritare.net ju sjell një galeri me foto, të cilat do ju tregojnë se Kate është shumë e ëmbël dhe një vajzë shumë e thjeshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  KQZ rrëzon kërkesën për regjistrimin e kandidates për Cërrikun, të Bindjes Demokratike

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.