Momentet më qesharake të Mbretëreshës Elizabeth, të fotografuara rastësisht

Mbretëreshën Elizabeth jemi mësuar ta shikojmë të fotografuar në mënyrë perfekte dhe gjithmonë me pamje të kuruar. Ajo sot është shumë e vjetër dhe sigurisht momente të sikletshme ka kaluar.

Fotografët kanë arritur të kapin disa momente sa të sikletesh,e po qa dhe qesharake të saj.

LEXO DHE :  E rëndë/ Ja si mësojnë matematikën fëmijët e ISIS!

Shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtu

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.