Moderatori nuk përmbahet më: Grida Duma është fiksimi i jetës time!

Moderatori i “Dancing With the Stars” i kanë lenë të gjithë pa fjalë mbrëmjen e djeshme, duke zbuluar jo vetëm karakterin karizmatik, por edhe ka treguar femrën e tij ideale.

I ftuar në “Thumb”, Rudi Hizmo ai i ka dhënë një intervistë pa doreza ku ka rrëfyer se cila është femra e ekranit që ka patur fiksim jete.

“Sonila Meço goxha femer, ose Grida Duma. Vdes për Gridën. Jam çik sapioseksual aq më tepër kur shoqërohet me një fizik si të Gridës, se përshembull edhe Erion Veliaj është seksi me mendje po nuk kam atraksion seksual”-tha ai.

Përsa i përket jetës së tij private, shumë pak herë mund ta kemi parë moderatorin në publik me një femër.

LEXO DHE :  Sulmet në objektet e naftës në Arabinë Saudite/ Irani akuzon SHBA për mashtrim

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.