Modelja shqiptare e tepron kësaj radhe, nxeh rrjetin me fotot e postuara së fundi!

Modelja shqiptare Tika Camaj ka publikuar disa foto provokativ duke bërë që rrjeti të vlojë nga komentet dhe like-t për të .

Camaj ka realizuar disa foto me fotografin e njohur David Bellemere, ku tregohen qartë linjat e saj seksi.

LEXO DHE :  Rasti i Alvin Berishës, Myftenia Shkodrës apel shtetit: Ndërhyni sa më shpejt!

Fotot janë realizuar për firmën e njohur Goldstein Residence, ndërsa Camaj shfaqet e veshur me një palë kilota të zeza ku duket e parezistueshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.