Modelja e njohur jep lajmin e mirë, shtatzënë për herë të parë!

Modelja e njohur, Alshey Graham është në pritje të fëmijës së saj të parë. Modelja e ndau lajmin emocionues, me anë të një postimi në Instagram, ditën e përvjetorit të martesës me Justin Ervin.

“Sot 9 vjet më parë, unë u martova me dashurinë e jetës time. Ka qenë rrugëtimi më I bukur me personin tim të preferuar. Sot, ndihem po kaq e bekuar, mirënjohëse dhe e ngazëllyer për të festuar me familjen tonë që po rritet. Gëzuar përvjetorin Justin Ervin. Tani jeta jonë do të bëhet dhe më e bukur”, ka shkruar ajo./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Vdekja më vjen prej syve të tillë, nga Rexhep Qosja tashmë edhe në gjuhën italjane

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.