Modeles shqiptare i doli gjoksi në festivalin e Kanës, revista franceze nxjerr fotot e pacensuruara

Kemi parë shumë modele t’ju dalë gjoksi duke parakaluar në tapetin e kuq, por kësaj here fatin e keq e pati modelja kosovare, Heidi Lushtaku, të cilën e tradhtoi fustani në festivalin e Kanës.

Ndërkohë media franceze ‘Closer’ ka publikuar foto të modeles  gjatë Edicionit të  72-të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Kanë.

LEXO DHE :  Protestat në Irak kundër qeverisë, policia vret 5 protestues

Në foto e publikuara pa u censuruar duket qartazi se modelja shqiptare ka lënë ‘nam’ duke i nxjerrë të gjitha në shesh./Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.