Modele flokësh për vajza të vogla

Gërshetat, përdoren gjerësisht jo vetëm nga vajzat e rritura por edhe nga ato të voglat. Më poshtë kemi përzgjedhur disa foto, që mund t’ju japin një ide si të rregulloni flokët e vajzës apo motrës suaj të vogël./dritare.net

LEXO DHE :  Këto pallto ngjyrë kafe, nuk do të dalin kurrë nga moda!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.