Modele flokësh për nuse, të sugjeruara nga Kate Middleton

Kate Middleton është e njohur për flokët e saj të gjata dhe me shkëlqim. Gjithmonë e kuruar në stil dhe flokë të shëndetshëm.  Ndërkohë që ajo tashmë është e martuar me William prej disa vitesh, Kate nuk ndalon së mahnituri me modelet e saj të flokëve.

LEXO DHE :  Situata në Shkodër, reagon PD: Rama hyri si pushtues, jo si kryeministër

Dritare.net do ju sjellë në galerinë më poshtë, disa nga modelet më të bukura, të cilat mund t’i keni si ide frymëzuese, nëse shumë afër keni dasmë dhe do bëheni nuse./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.