Miriam Cani dhe Alban Skënderaj së shpejti prindër për herë të dytë

Mbrëmjen e djeshme, nga Prishtina, gjatë koncertit recital “Hapësira e një ëndrre”, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, ka ndarë me të gjithë një lajm të bukur.

Çifti shumë i dashur për publikun do të bëhen prindër për herë të dytë. Ka qenë Miriami ajo që e ka dhënë lajmin, teksa është ngjitur në skenë për të kënduar këngën “Dhurata”, dhe përpara interpretimin Albani është shprehur se ia dedikojnë Amelisë dhe engjëllit që po vjen në jetë.

LEXO DHE :  Shtëpitë italiane për një euro. Çfarë ndodhi pas blerjes!

Lajmi është pritur me brohoritma nga publiku, të cilët u surprizuan dhe gëzuan pa masë./E.B-dritare.net

 

 

View this post on Instagram

 

Albani do bëhet baba për herë të dytë😍

A post shared by Emisioni n’ZOOM (@nzoom_) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.