Miq që në Lice, Jonida Maliqi tre vite pa folur me Ermalin!

E ftuar sot në emisionin “Xing me Ermalin” Jonida Maliqi ka zbuluar shumë gjëra që publiku nuk i  kishte ditur më parë për Jonidën dhe Mamaqin. Ata kanë kanë studiuar bashkë në Lice dhe kanë qenë e vazhdojnë të jenë miq shumë të mirë.

Por Jonida tregoi se nuk i ka folur për 3 vite Ermalit pasi moderatori në atë kohë u  bënte pritë nxënësve të Liceut.

LEXO DHE :  I moshuari abuzon seksualisht me vajzën e sëmurë, Prokuroria zbut akuzën

“Unë për 3 vite nuk i kam folur me gojë Ermalit sepse i bënte pritë të gjithë nxënësve të Liceut Artistik me shakatë e tij së bashku me Eglein Laknorin. Kisha gjithmonë ankth kur e shihja Ermalin se e dija që do bënte ndonjë bëmë dhe mbaja seriozitetin që më karakterizonte”, u shpreh Jonida./A.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.