Miley Cyrus publikon fotot e para, nga martesa sekrete

Këngëtarja, Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth së fundmi kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre.  Ka qenë Miley, ajo që ka publikuar një foto me fustan të bardhë teksa përqafon tashmë bashkëshortin e vet. Në fotografinë bardhezi ka lule të vendosura pranë çiftit dhe duket se, Liam e ka vendosur tashmë unazën në gisht, informon dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Gjesti i rrallë, vajza 21-muajshe shpëton jetën e 3 personave

Për ceremoninë, këngëtarja e “Wrecking Ball” veshi një fustan të mrekullueshëm nga Vivienne Westwood, me flokët e saj të biondë, që i derdhen pas shpine. Sa për Liam, ai dukej tepër shik, teksa kishte veshur një kostum dhe atlete të bardha./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.