Miley Cyrus dhe e dashura e re fejohen? Ja detaji që na bëri të dyshojmë!

Unaza me shkronjën M, në gishtin e të dashurës së re të Miley Cyrus, Kaitlynn Carter nuk ka kaluar pa u vënë re, ndërsa çifti po largohej nga hoteli gjatë udhëtimit romantik në Nju Jork.

Ato e zbuluan romancën e tyre një muaj më parë, ditë pasi Miley u nda nga burri i saj, Liam Hemsworth.

Që nga shfaqja e tyre e parë, duke u puthur në një jaht në Itali, çifti Miley-Kaitlynn është bërë i pandashëm, shkruan dritare.net

LEXO DHE :  Ja nga se shkaktohet ajo ndjesia sikur diçka na shpon në zemër!

Miley dhe e dashura e saj u fotografuan teksa po dilnin nga hoteli në Nju Jork. Në fotografitë e shkrepura shihet Kaitlynn teksa ecën para dhe Miley pas.

Në dorën e Kaitlynn shihen tre unaza, e në njërën prej tyre është shkronja e parë e emrit të Miley-t. Mos ndoshta ato u fejuan? Ende nuk dihet mirë. Presim që ta konfirmojë vetë çifti  iri./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.