Michelle Obama urim special familjes për Shën Valentin

Sot bota ka veshur ngjyrat e dashurisë. Festohet Dita e Dashurisë, Shën Valentini.

Këtë ditë të veçantë e ka uruar edhe ish-Zonja e Parë e Amerikës, Michelle Obama.

Michelle i ka uruar festën familjes së saj, burrit, Barack Obama dhe dy vajzave, Malia Ann dhe Sasha.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 19 shkurt 2020

Ndërsa poston një foto ku shfaqet ish-presidenti i SHBA-së, në dëborë me dy vajzat, Michelle shkruan:

“Gëzuar Ditën e Shën Valentinit, dashuritë e mia. Ju i bëni edhe ditët më të ftohta të ndihen të ngrohta.”

Gëzuar për dashurinë!/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.