Michelle Obama na mahniti të gjithëve, shikoni veshjen e saj të fundit!

Takimet e Michelle Obamës për prezantimin e librit të saj”Becoming” na kanë dhënë mundësinë të shikojmë shumë shpesh atë dhe veshjet e saj.

Image result for michelle obama becoming

Në takimin e fundit me Sarah Jessica Parker, Michelle Obama guxoi pak më shumë se normalisht, duke na lënë gojëhapur.

Ajo kishte veshur një fustan të verdhë dhe çizme të gjata, me majë dhe që shkëlqenin nga xixat shumëngjyrëshe.

LEXO DHE :  Ja zonat ku pritet të ketë reshje shiu, sot!

Michelle Obama mesa duket është liruar nga kufizimet që ka pasur kur ishte zonjë e parë në Shtëpinë e Bardhë dhe tani ndihet e lirë për të veshur çfarë ajo pëlqen. Ne mund të themi që ajo dukej e mrekullueshme./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.