Meta: Po studiojmë edhe persona të tjerë që meritojnë të hetohen

Kreu i shtetit Ilir Meta, në konferencën e jashtëzakonshme, njoftoi se ditën e hënë do të dorëzojë padinë kundër kreut të KED. Gjatë fjalës së tij, ai argumentoi akuzat ndaj Ardian Dvoranit. Në përfundim të argumenteve, kreu i shtetit sqaroi se po mbledhin të gjitha provat e nevojshme kundër tij, por po kështu po studiojnë se mund të ketë edhe persona të tjerë që mund të kenë shkelur ligjin dhe sipas presidentit  “meritojnë të hetohen”./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Edi Rama: Ramushi ktheu shpifjen në pushkë që kur ka lënë pushkën

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.