Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Meta nuk ndalet, lajmëron konferencë për shtyp sot!

Meta nuk ndalet, lajmëron konferencë për shtyp sot!

Presidenti Ilir Meta, nuk ndalet me konferencat e tij.

Ditën e sotme zyra e shtypit e Presidencës, ka lajmëruar se Meta do të dalë në konferencë në orën 14:30.

Ende nuk dihet për çfarë do të flas Meta, por ditët e fundit ai ka hedhur të tjera akuza ndaj kreut të KED, Ardian Dvoranit, dhe ka lajmëruar gjithashtu një protestë kundër qeverisë me 2 mars./ I.M-Dritare.net