Meta dhe Lesi takojnë Daden: Trëndafil që spikat mes trëndafilash

Presidenti Ilir Meta sëbashku me Nikolla Lesin, kanë takuar sot ish-deputeten socialiste Arta Dade, në Lezhë.

Përmes një postimi në Instagram, presidenti shfaqet me Lesin dhe Daden, në një foto pranë një trëndafili. Poshtë fotos Meta shkruan: “Bashkë me Nikollën dhe me një Trëndafil që spikat mes trëndafilash, në Spiten, Lezhë. 
Me Artën sot ndamë shumë kujtime dhe ide”./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  100 mijë nxënës më pak/Ministrja Shahini: Opozita gënjen, ja shifrat!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.