Meta dhe Lesi takojnë Daden: Trëndafil që spikat mes trëndafilash

Presidenti Ilir Meta sëbashku me Nikolla Lesin, kanë takuar sot ish-deputeten socialiste Arta Dade, në Lezhë.

Përmes një postimi në Instagram, presidenti shfaqet me Lesin dhe Daden, në një foto pranë një trëndafili. Poshtë fotos Meta shkruan: “Bashkë me Nikollën dhe me një Trëndafil që spikat mes trëndafilash, në Spiten, Lezhë. 
Me Artën sot ndamë shumë kujtime dhe ide”./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Video/ PD i vuri zjarrin KZAZ-së në Shkodër, Sali Berisha iu del në krah, ja çfarë thotë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.