Mësoni sesi Meghan Markle ndryshoi komplet dietën e princ Harryt

Meghan Markle është e njohur për ndryshimet e mëdha që ka sjellë në Pallatin Kensington, dhe aq më tepër në jetën e princ Harryt, bashkëshortit të saj.

Sipas biografit mbretëror, Andrew Morton, Meghan ka pasur një ndikim të madh në dietën e saj, që në fillimet e lidhjes së tyre.

“Ajo pëlqen të gatuajë, të eksplorojë me ushqime të reja dhe të eksperimentojë me shine të freskëta”, tha biografi mbretëror.

LEXO DHE :  Djegia e KZAZ në Shkodër, Jozefina Topalli: Ai që pengon të drejtën e votës nuk është demokrat

Frigoriferi i Harryt tani është komplet ndryshe ngase ka qenë para se Meghan të bëhej pjesë e jetës së tij. Tani aty gjen fruta e zarzavate, lëngje bio, bajame, dhe ushqime të tjera të shëndetshme.

Jo vetëm kaq, por Harry ka filluar dhe të bëjë joga. Pra, nëse dhe ju dëshironi të mbani në formë të shëndetshme bashkëshortin, veproni si Meghan./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.