Mesazhi i Robert Berishës për gratë: Sa më shumë gabime bëni, rritet numri i dashnoreve

Kënga “Dashnorja”, e Robert Berishës, sapo doli u tha se ishte dedikim  për gruan e dytë me të cilën kishte lidhje, ndërsa ishte i martuar me Nora Istrefin.

Ndërkohë, i ftuar në “Prive”, Robert Berisha ka çuar një mesazh për gratë, një mesazh që për ne është skandaloz.

“Rrisni fëmijët, shkoni me pushime, hani, pini, rrijini gati dhe ndoshta ai nuk e rrit numrin e dashnoreve. Sa më shumë gabime bëni tek shtëpia, rritet numri i dashnoreve. Ose  ia zvogëloni numrin, ose ia hiqni fare. Të gjitha, varen prej jush. Ky ishte mesazhi im për gratë!”,- tha ai./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Stuhi si një tornado/ Anglia nën ujë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.