Mentor Kikia: Këtu edhe nënën  e Ismail Qemalit e quajnë kur*ë

Rikthimi i #DritaremeRudinën në Vizion Plus, ka sjellë një debat të ashpër në studio, për çështjen e Skënderbeut. Të ftuarit kanë ndarë mendime të ndryshme, teksa ranë dakord se kjo çështje është manipuluar dhe nxitur nga elementë të ndryshëm. Analisti Mentor Kikia tha se është tipike në Shqipëri, që pas çdo teze dalin njerëz dhe ndezin debatin, hapin librat, lexojnë studimet dhe shkrimet dhe plasin sharjet dhe polemikat

LEXO DHE :  Sulmoi turistët/Kokëdhima në gjykatë: Nuk e theva xhamin për t'i dëmtuar, por për t'u mbajtur

Sipas Kikisë kështu ndodhi me Mustafa Nanon që tha se Vojsava, nëna e Skënderbeut, ishte me orgjinë serbe. Ai u shpreh se po kështu do të ndodhte edhe me nënën e Ismail Qemalit, nëse do të dilte dikush dhe do ta quante kurvë./Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.