Memushaj: Golin e parë ia falëm, i dyti mbylli ndeshjen!

Ledian Memushaj është shprehur  në komentin e tij për RTSH pas humbjes së ndeshjes, se sot asgjë nuk funksionoi.

“Asgjë nuk shkoi, atë gol në fillim ia falëm. Pas golit nuk luajtëm keq, por i dyti na preu këmbët. Goli i dytë mbylli ndeshjen, më pas nuk patëm forca për të reaguar. Në Andorrë një ndeshje ndryshe, duhet të reagojmë menjëherë”, u shpreh Memushaj./A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Fillon përballja e madhe/ Ushtria siriane drejtohet në veri, SHBA evakuon të gjithë trupat e saj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.