Melania dhe Brigitte i mahnisin të gjithë, me këmbët e tyre, në Shtëpinë e bardhë!

Melania Trump, 47 vjeç dhe Brigitte Macron 65 vjeç, dolën së bashku në lëndinën e Shtëpisë së Bardhë sot në Uashington DC.

Të dyja gratë janë të martuara me presidentët  Donald Trump dhe Emmanuel Macron.

Melania Trump dhe Brigitte Macron dolën në lëndinën e Shtëpisë së Bardhë së bashku me pallto të shkurtra dhe këmbë shumë elegante. Dy gratë e presidentëve dukeshin si binjake me këmbët e zhveshura dhe të zeza.

Ato ecnin pas burrave të tyre në një pamje publike për të mbjellë një pemë pranë krahut perëndimor të ndërtesës së famshme politike.

LEXO DHE :  Një protestuese e vogël me dy gishtat lart, Beti Njuma zbulon foto e rrallë nga arkivat

Melania kishte veshur një pallto të zezë ndërsa Brigitte e veshur me një pallto bezhë, të dyja kishin zgjedhur gjatësinë e njëjtë të palltos dhe taka të zeza të njëjta dhe shumë të larta për të treguar këmbët e tyre elegante.

Në fotogalerinë që Dritare.net sjell mund të shikoni sesa bukur duken dy zonjat e para./D.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.