Meghan Markle: Si t’i kaloni me sukses situatat e sikletshme!

Ndërsa e gjithë bota po e shihte, ishte e kuptueshme nëse Dukesha e Sussex ndihej pak nervoze para dasmës me princin Harry. Por Meghan gjeti një mënyrë të zgjuar për ta kontrolluar nervozizmin e saj dhe për t’u ndierë më e sigurt gjatë martesës.

Mënyrë, të cilën ajo e ndau me përfaqësuesit e “Smart Works”, një qendër bamirësie. Meghan ndau me gratë e pambrojtura dhe të papuna disa këshilla për rritjen e vetëbesimit gjatë një interviste pune, apo në çdo çast të rëndësishëm, informon dritare.net

LEXO DHE :  Përplasjet në KZAZ në Kamëz/ Policia procedon 34 persona

Gjëja më e rëndësishme, sipas Meghan-it është të marrësh frymë dhe të kesh atë vetëbesim të brendshëm. Kjo është gjëja më e rëndësishme./K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.