Meghan Markle dhe Serena Williams darkojnë bashkë në New York, si në kohët e vjetra

Mesa duket vizita në New York po i bën mirë Meghan Markle. Dukesha e Sussex mbërriti mbrëmjen e djeshme atje, për të festuar ardhjen në jetë të foshnjës së saj, me miqtë.

Në New York, Meghan u takua me miqtë e saj të vjetër si Costar Abigail Spencer, Markus Anderson, Serena Williams etj

Takimi i saj më i bukur mesa duket ka qenë me Serena Williams, pasi kanë darkuar bashkë, si dikur.

LEXO DHE :  A është kërcënuar kryeministri Rama? Ja si i përgjigjet ai gazetarëve!

Serena dhe Meghan janë shumë shoqe. Këtë e ka konfirmuar Serena në shtator tregoi për raportet e ngushta që ka me të. Dhe mbase mbrëmë i ka dhënë disa këshilla amësie, meqë Meghan shumë shpejt do të lindë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.