Meghan Markle dëshiron të largohet nga Britania, ja ku po planifikon të blejë shtëpi!

Princ Harry dhe Meghan Markle janë në pritje të lindjes së foshnjës së tyre të parë. Mesa duket, çifti mbretëror është duke menduar për jetën e paslindjes së fëmijës së tyre.

Thuhet se ata po mendojnë të blejnë një shtëpi në Kaliforni. “Meghan dëshiron të jetojë në një vend ku mund të marrë frymë lirisht. Koha në Kaliforni do t’i jepte mundësi të fitonte një farë pavarësie dhe lirie, nga Pallati mbretëror dhe nga mediat. Ajo gjithashtu ka miq atje”, është shprehur një burim për The Sun.

LEXO DHE :  Të gjithë sytë te fustani i Kim Kardashian, në eventin e famshëm!

Mësohet gjithashtu se Meghan po planifikon ta blejë shtëpinë pranë nënës së saj, e cila  aktualisht ndodhet pranë Meghanit./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.