Më thuaj shenjën astrologjike të të them çfarë të bën të dukesh seksi

Shenjat astrologjike nuk janë joshëse për të njëjtat arsye. Ndërkohë që Shigjetarët i bën buzëqeshja të jenë sharmantë, binjakët janë interesantë për shkak të spontanitetit të tyre. Qoftë tipar karakteri apo tipar fizik, zbuloni çfarë i bën te duken seksi shenjat astrologjike.

Dashi: Mënyra sesi e marrin jetën. Në jetë dashët dinë çfarë duan dhe nuk kanë frikë të tentojnë. Ata dinë të çojnë përpara projektet dhe ftojnë ata që duan të bëhen pjesë e aventurave të tyre.

Demi: Ana mbrojtëse. Ndërmjet të gjitha shenjave astrologjike demat janë ata që shquhen për karakterin mbrojtës dhe përkujdesës. Kjo gjë i bën ata shumë më interesantë në sytë e të tjerëve.

Binjakët: Spontaniteti. Të dhënë pas ndryshimeve, binjakët nuk e durojnë dot rutinën. Me ta nuk mund të mërzitesh kurrë sepse përherë kanë ide interesantë për argëtim.

Gaforrja: Brishtësia. Edhe pse me pak besim në vetvete, ndjeshmëria e madhe i bën gaforret edhe më seksi. Shumë kanë dëshirë t’i kenë ata pranë.

Luani: Siguria. Ndryshe nga gaforret luanët janë interesantë dhe joshës për shkak të sigurisë që kanë dhe ofrojnë. Si ata nuk takon çdo ditë.

LEXO DHE :  Arta Marku para KLP: Nuk mund të kesh rezultate të dukshme nëse mungojnë disa hallka të sistemit

Virgjëresha: Mençuria. Më shumë se çdo shenjë tjetër virgjëreshat janë të mençura dhe të matura. Ato kë qejf t’i dëgjosh dhe të ndjekësh këshillat që japin.

Peshorja: Feminiliteti. Më elegante se peshoret nuk mund të gjesh. Ato kanë edhe mjaft klas dhe janë të rafinuara.

Akrepi: Erotizmi. Personat e shenjës së akrepit janë ndër më intensivët dhe më pasionantet e zodiakut. Sharmi i tyre është magnetik dhe me ta përjeton përherë ndjesi të forta.

Shigjetari: Buzëqeshja. Në mëngjes, gjatë ditës, në mbrëmje.. shigjetaret janë përherë në humor. Buzëqeshja e tyre është sharmante dhe mund te bëjë për vete cilindo.

Bricjapi: Vendosmëria. Personat e kësaj shenje nuk i lënë asnjëherë gjërat në mes dhe janë të vendosur për të shkuar deri në fund. Kjo gjë i bën edhe më tërheqës.

Ujori: Origjinaliteti. Ujorët janë përherë të ndryshëm nga të tjerat. Antikonformistë e të pavarur ata veçohen përherë.

Peshqit: Butësia. Emotivë dhe intuitivë, peshqit janë shenja më e këndshme e zodiakut. Ata janë mjaft të sjellshëm e të butë çka i bën edhe më joshës në sytë e të tjerëve. /A.S-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.