Vritet me armë zjarri 13 vjeçarja në Tiranë

Një 13 vjeçare ka ndërruar jetë mbrëmjen e së enjtes në spital.

Mësohet se 13-vjeçarja është gjetur e vrarë nga babai i saj, dhe është transportuar në spital, dhe nuk ka mundur tu mbijetojë plagëve.

LEXO DHE :  Basha nuk përjashton asnjë skenar: Shqipëria rrezikon gjithçka!

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, por vajza K.B është shoqëruar në spital nga i ati XH.B./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.