Me këto vizatime kjo artiste tregon çfarë nuk shikoni në dashuri!

Një piktore nga Los Anxhelos me emrin Yaoyao Ma Van As, frymëzohet nga jeta e saj personale, e cila është arsyeja pse veprat e saj përcjellin  gjithmonë emocione të sinqerta dhe të thella. Secila nga pikturat e saj romantike na tregon një histori të ndryshme, por të gjithë kanë diçka të përbashkët.

LEXO DHE :  Ku u zhdukën këta këngëtarë të hiteve të vjetra?

Duke filluar nga vitet e para të marrëdhënies deri në pleqëri  shikoni të gjitha fotot sesi i ilsustron artistaj nga Los Anxhelos.

Shikoni në galerinë më poshtë të gjitha fotot e artistes Yaoyao Ma Van As, sepse do gjeni veten në këto foto./A.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.