Me Haileyn përkrah, Justin Bieber vazhdon e qan për Selenën

Disa orë pasi Justin Bieber u fotografua pranë kishës, duke qarë me ngashërim për Selena Gomez, ai u fotografua përsëri.

Këtë herë ai ishte në makinë me bashkëshorten e tij, Hailey Baldwin. Ai vazhdonte në të njëjtën gjendje, dhe qante, ndërsa Haliey po i qëndronte pranë.

Justin Bieber appears to be crying as he and Hailey Baldwin head to his pastor's home in Beverly Hills

Burime nga Biber thonë që ai është mërzitur vërtet shumë për gjendjen e ish të dashurës dhe se Selena ka një vend të veçantë në zemrën e tij.

Ditën e djeshme Justin Bieber e ka kaluar pothuajse vetëm, ai shkoi në një vend pa njerëz dhe qëndroi aty derisa mbërriti në kishë për t’u ngushëlluar e më pas takoi bashkëshorten e tij, të cilës nuk ia ka fshehur hidhërimin.

LEXO DHE :  'I putha dorën Kryemadhit', Neritan Ceka: Ja arsyeja!

Justin Bieber and friend

“Pavarësisht të gjithave, Justin dëshiron më të mirën për Selenën. Kur ata u lidhën sërish bashkë, shkuan në spital për të kontrolluar shëndetin s e saj dhe si kishte ndikuar Justin te ajo. Ai e kupton dhe e di sesa serioze është situata“, është shprehur burimi.

Selena Gomez po përmirësohet,dhe momentalisht po merr mbështetje nga stafi mjekësor, miqtë dhe familja e saj./E.B-dritare.net

Selena Gomez and Justin Bieber last November

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.