Me forma perfekte trupore, Jennifer Lopez nuk ngjan si një 49 vjeçare

Këngëtarja me famë botërore, Jennifer Lopez, në verën e vitit të kaluar festoi 49 vjetorin e lindjes dhe në festën e ditëlindjes ajo ngjante si një 25 vjeçare. Më në formë se kurrë, falë aktivitetetit sportive që zhvillon vazhdon të ruajë forma të më mira trupore.

Të gjithë mundin dhe lodhjen në aktivitetet fizike që këngëtarja bën, i tregoi në një set fotografik për revistën “Harper’s Bazaar”.

LEXO DHE :  Grabitja në Rinas/ Lihet në burg informatori i dyshuar

Jennifer shfaqet në këtë set fotografik me bikini më të fundit të firmës ‘Yves Saint Lauret’. Shikoni më poshtë sesa perfekte duket Lopez edhe pse tashmë 49 vjeç./A.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.