“Më avash se breshka”, Tahiri me zor po pret vendimin e gjyqit

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur sot, gjykim të shkurtuar për ish-ministrin Saimir Tahiri. Në përfundim të seancës, në një dalje për mediat,  ai u shpreh se gjyqi ndaj tij po shtyhet përtej çdo limiti, ndërsa ka kundërshtuar datën 10 shtator kur Prokuroria e Krimeve do të japë pretencën ndaj tij, pasi gushti është pushim. Pas kësaj, Tahiri ka postuar në rrjetet e tij sociale, një foto të një breshke dhe shkruan:

“Me avash se Breshka…

U shty perseri, kesaj radhe se eshte gushti perpara, e gushti eshte pushim 😳😳😳

LEXO DHE :  Prezanton Këngën Magjike me Arditin, ja komenti që i bëjnë ish-bashkëshortit të Adrolës!

Nje mal me politikane i jane shmangur drejtesise me shtyrje. Se kjo histori filloi me burra me mustaqe e perfundoi me burra me botox e flokelyer.

Ndersa une kerkoj te mos shtyhet! Vetem kaq! Drejtesi!

Kur kjo zvarritje ndodh me mua qe kam mundesi te flas para mediave, vaj halli c’ndodh me njerezit qe ulerasin per drejtesi e nuk degjohen.

P.S. Me gjithe respektin per breshken”, përfundon ai./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.