Mbretëresha shqiptare e këpucëve tregon takimin me dizajnerin e dashur të vipave, Christian Louboutin

E ftuar në “Ftesë në pesë”, të Bieta Sulos, mbretëresha e këpucëve, Egreis Gjergjani ka treguar takimin me dizajnerin e dashur të VIP-ave, Christian Louboutin. Blogerja shqiptare tregoi se tashmë ka arritur të koleksionojë rreth 600 palë këpucë, ku 185 prej tyre nuk ka patur mundësi t’i veshë asnjëherë.

LEXO DHE :  Tjetër grup i Komisionit të Venecias vjen në Tiranë, takim me Ramën për projektligjet

 “Herën e parë që e takova Christian Louboutin në dyqanin e tij vitin e kaluar, në Los Angeles, më ra gjaku deri në fund. Ishte kënaqësi që e takova, sepse kemi të njëjtën ditëlindje, 7 Janar të dy bashkë. Edhe ditëlindja është njësoj.”,- tha Egreies./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.