Mbretëresha me stil, Letizia e veshur me një fustan që kushton 90 euro

 

Edhe mbretëreshat duan të vishen lirë. Por sigurisht që nuk është një surprizë. Letizia e Spanjës, 47 vjeç, edhe një herë na  habitur me veshjet e saj jo luksoze. Për një vizitë në Universitetin e Salamanca, mbretëresha spanjolle zgjodhi një fustan që kushton 89,95 euro të markës Massimo Dutti.

LEXO DHE :  Plas sherri mes Portokalli dhe Klanifornia

 

Një shifër absolutisht qesharake për buxhetin e monarkisë, por shumë e kënaqshme për ata që pëlqejnë stilin e saj. Sidoqoftë, Letizia e Spanjës u super duartrokit edhe pse me atë fustan. Fustani që mbante veshur ishte i drejtë, i bardhë me kuadrate të zinj. V.D/Dritare.net.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.