Mbretëresha Elizabet i jep një superdhuratë princit Eduard

Princi Eduard festoi datëlindjen të dielën me një dhuratë të bukur nga mbretëresha Elizabet. Për të uruar të birin për 55-vjetorin e lindjes, mbretëresha i dha një titull princit, për ta përdorur në Skoci.

Mbretëresha e emëroi atë, Earl of Forfar dhe gruan e tij, Sofien si Kontesha e Forfarit. Familja mbretërore bëri një tjetër gjest për datëlindjen e princit. Ndau në rrjete sociale një foto të ëmbël kur princi ishte i vogël./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Letër psikologes/ Djali im 6 vjeç, ka turp të flasë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.