Mbante në dorë 50 euro, vritet 18-vjeçari shqiptar në Greqi

Vritet 18-vjeçari shqiptar në Kavalla.

Gazetari Shpëtim Zinxhiria informon për dritare.net se ndërsa në Tiranë zhvillohej debati për vrasjen e shqiptarit nga Agimi i Artë, në Greqi ndodhte një tjeter vrasje.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:00.

LEXO DHE :  Klosi: Ja çfarë më tha një shkencëtar për ushqimet!

Shqiptari mbante në dorë një kartëmonedhë 50 euro,  dhe është vrarë me armë zjarri.

Shkon në 183 numri i vrasjeve të shqiptareve dhe 11 shqiptarë të vrarë për këtë vit/ dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.